Raspisivanje izbora za nadopunu članova Studentskog zbora Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Pozivamo sve studente koji ispunjavaju uvjete na prijavu za studentskog predstavnika u Studentski zbor Učiteljskog fakulteta!

Izbori za nadopunu članova Studentskog zbora Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u ak. god. 2022./2023. održat će se u srijedu 23. studenoga 2022. i u četvrtak 24. studenoga 2022. na sve tri lokacije Fakulteta, u Zagrebu, Čakovcu i Petrinji. Bira se 10 članova.

Prijaviti se možete putem ispunjavanja kandidacijskog obrasca i dostavom istog uz popratnu dokumentaciju na Učiteljski fakultet, Središnjica u Zagrebu, Savska cesta 77, 10 000 Zagreb, zaključno s 21. studenim 2022. do 12 sati. Rok za podnošenje prigovara na rezultate Izbora bit će 8 dana od objave službenih rezultata.

Potrebne dokumente možete preuzeti u prilogu: