Dana 24. kolovoza 2026. započeo je postupak savjetovanja s javnošću putem službene internetske stranice Sveučilišta u Zagrebu Učiteljskog fakulteta (dalje:UFZG), objavom Nacrta Pravilnika o provođenju postupaka jednostavne nabave UFZG-a.
Razlozi i ciljevi donošenja Pravilnika o jednostavnoj nabavi roba, usluga i radova je potreba usklade postojećeg Pravilnika sa Zakonom o javnoj nabavi (NN 120/16, 114/22, 48/26).
Savjetovanje se provodi u elektroničkom obliku od 24. kolovoza 2026. do 22. rujna 2026.
Pozivaju se svi zainteresirani da dostave svoje prijedloge i mišljenja na gore navedeni Nacrt Pravilnika popunjavanjem elektroničkog obrasca u nastavku.
Dodatne informacije o savjetovanju mogu se dobiti na sljedećoj adresi: marin.zuzul@ufzg.hr






